VÁLTOZTASS VELÜNK

A Sneakerek még csak a kezdet

A Foot Locker, Inc. büszkén támogatja a seaker kultúrát világszerte, különböző márkákon keresztül: Foot Locker, Kids Foot Locker, Champs Sports, WSS és atmos. Nem számít, hol tartasz a karrieredben, mi abban szeretnénk segíteni, hogy megtaláld a szenvedélyed célját, és kiteljesedhess.
MÁRKÁK FELFEDEZÉSE ❯

Befektetünk a kultúrába, a csapattagokba és a közösségbe

Hiszünk abban, hogy csapatunk tagjai létfontosságúak szervezetünk virágzásához. Azt is megértjük, hogy jövőnk azon múlik, hogy csapatunk számára egészséges és motiváló munkakörnyezetet teremtsünk.

Globális vállalatként tudjuk, hogy felelősségünk túlmutat a munkahelyünkön, és kiterjed a közösségeinkre is. Ezért fektettünk milliókat a csapattagok ösztöndíjaiba és a közösségfejlesztési programokba.

CSAPATTAGJAINK SOKAT JELENTENEK

Hisszük, hogy a csapatunkban dolgozó emberek sokat jelentenek a kivételes vásárlói élmény megteremtésében.

VÁLLALATI KULTÚRAL ❯
Értékeljük az innovációt, a csapatmunkát és a közösséget

Elkötelezettek vagyunk a status quo megkérdőjelezésesében, a megbízható csapatok fejlesztésében és az általunk szolgált közösségek támogatása iránt.

ÉRTÉKEINK ❯
A FAJI EGYENLŐTLENSÉG ÉS AZ IGAZSÁGTALANSÁG ELLENI KÜZDELEM

Nézd meg, hogyan támogatjuk a fekete közösségeket és alkotókat a LEED kezdeményezésen keresztül tett 200 millió dolláros kötelezettségvállalásunk segítségével.

LEED KEZDEMÉNYEZÉS ❯
CSODÁLATOS, BEFOGADÓ MUNKAKÖRNYEZET

Tudatában vagyunk annak, hogy a különbözőségeink megbecsülése a kimagasló teljesítményünk hajtóereje.

SOKSZÍNŰSÉG, BEFOGADÁS, ÉS HOZZÁ TARTOZÁS ❯

A legjobb emberek a legjobb munkahelyet érdemlik

Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy mindenki számára biztonságos, izgalmas, befogadó és szórakoztató munkakörnyezetet teremtsünk. De ne csak a mi szavunknak higgy. Az alábbiakban csapatunk a világ minden tájáról származó néhány tagjának ajánlását olvashatod.

2023 Észak-Amerika Nyertes

Candidate Experience Awards
a Talent Board által odaítélve

2022 EMEA Nyertes

2022 Ázsia és a csendes-óceáni térség Nyertes

Csatlakozz Tehetségközösségünkhöz

Még nem állsz készen a jelentkezésre vagy álmaid állása most épp nem elérhető? Maradj kapcsolatban velünk, hogy rendszeresen értesülj a karrierlehetőségekről!

CSATLAKOZZ TEHETSÉGKÖZÖSSÉGÜNKHÖZ ❯