VÁLTOZTASS VELÜNK

A Sneakerek még csak a kezdet

A Foot Locker, Inc. büszkén támogatja a seaker kultúrát világszerte, különböző márkákon keresztül: Foot Locker, Kids Foot Locker, Champs Sports, WSS és atmos. Nem számít, hol tartasz a karrieredben, mi abban szeretnénk segíteni, hogy megtaláld a szenvedélyed célját, és kiteljesedhess.

MÁRKÁK FELFEDEZÉSE ❯

KIEMELT RÉSZLEGEK KERESÉSE

Befektetünk a kultúrába, a csapattagokba és a közösségbe

Hiszünk abban, hogy csapatunk tagjai létfontosságúak szervezetünk virágzásához. Azt is megértjük, hogy jövőnk azon múlik, hogy csapatunk számára egészséges és motiváló munkakörnyezetet teremtsünk.

Globális vállalatként tudjuk, hogy felelősségünk túlmutat a munkahelyünkön, és kiterjed a közösségeinkre is. Ezért fektettünk milliókat a csapattagok ösztöndíjaiba és a közösségfejlesztési programokba.

Nézd meg, hogyan hozunk forradalmi változást.

CSAPATTAGJAINK SOKAT JELENTENEK

Hisszük, hogy a csapatunkban dolgozó emberek sokat jelentenek a kivételes vásárlói élmény megteremtésében.

VÁLLALATI KULTÚRA ❯

Értékeljük az innovációt, a csapatmunkát és a közösséget

Elkötelezettek vagyunk a status quo megkérdőjelezésesében, a megbízható csapatok fejlesztésében és az általunk szolgált közösségek támogatása iránt.

ÉRTÉKEINK ❯

A FAJI EGYENLŐTLENSÉG ÉS AZ IGAZSÁGTALANSÁG ELLENI KÜZDELEM

Nézd meg, hogyan támogatjuk a fekete közösségeket és alkotókat a LEED kezdeményezésen keresztül tett 200 millió dolláros kötelezettségvállalásunk segítségével.

LEED KEZDEMÉNYEZÉS ❯

CSODÁLATOS, BEFOGADÓ MUNKAKÖRNYEZET

Tudatában vagyunk annak, hogy a különbözőségeink megbecsülése a kimagasló teljesítményünk hajtóereje.

SOKSZÍNŰSÉG, BEFOGADÁS, ÉS HOZZÁ TARTOZÁS ❯

Csatlakozz Tehetségközösségünkhöz

Még nem állsz készen a jelentkezésre vagy álmaid állása most épp nem elérhető? Maradj kapcsolatban velünk, hogy rendszeresen értesülj a karrierlehetőségekről!

A legjobb emberek a legjobb munkahelyet érdemlik

Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy mindenki számára biztonságos, izgalmas, befogadó és szórakoztató munkakörnyezetet teremtsünk. De ne csak a mi szavunknak higgy. Az alábbiakban csapatunk a világ minden tájáról származó néhány tagjának ajánlását olvashatod.

2023 Észak-Amerika Nyertes
Candidate Experience Awards
a Talent Board által odaítélve

2022 EMEA Nyertes

2022 Ázsia és a csendes-óceáni térség Nyertes

Egyenlő Foglalkoztatási Esélyeket Biztosító Voltát Büszkén Vállaló Munkáltató

Minden álláspályázatot rasszra, bőrszínre, nemre, vallásra, nemzeti származásra, életkorra, szexuális irányultságra, nemi identitásra, nemi önkifejezésre, korábbi vagy jelenlegi katonai szolgálatra, fogyatékosságra, genetikai információra vagy bármely más, a vonatkozó szövetségi, állami vagy helyi törvények által védett alapra vonatkozó különbségtétel nélkül bírálunk el. Emellett szigorúan tiltjuk a jelentkezők vagy a csapattagok e védett kategóriák bármelyike alapján történő zaklatását.

Jelentkezői Igényekhez Való Alkalmazkodás

Azok a jelentkezők, akiknek szállásra van szükségük az állásra való jelentkezés során, kapcsolatba léphetnek velünk és segítséget kérhetnek. E-mail: Accommodations@FootLocker.com